Női kézilabda Eb: drámai csatában vertük el a németeket
2018. december 09. vasárnap 16:57

A magyar női kézilabda-válogatott 26-25-re legyőzte Németországot a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában, vasárnap Nancyban.
A csapat legeredményesebb játékosa a hét lövésből hét gólt szerző Lukács Viktória volt, a túloldalon Alicia Stolle kilenc alkalommal talált be.
A magyar csapat a csoportkörben a C jelű négyes második helyén végzett, majd a középdöntő II. csoportjában pénteken 38-25-re kikapott a címvédő Norvégiától.
A válogatott szerdán 18 órától a románokkal találkozik, és továbbra is van esélye a továbbjutásra.
Az első két helyezett jut az elődöntőbe, a harmadik pedig az ötödik helyért játszhat.
Képünkön: Kovács Anna.
MTI - Fotó: MTI/Kovács Tamás
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

