Nemzetek Ligája: Willi Orban is a magyar válogatottban
2018. október 01. hétfő 14:30

Az RB Leipzig védője, Willi Orban is tagja a magyar labdarúgó-válogatott keretének az októberi Nemzetek Ligája mérkőzésekre.
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hétfőn délelőtt Twitter-oldalán közölte, hogy több újonc is meghívót kapott Marco Rossi szövetségi kapitánytól, köztük Gulácsi Péter csapattársa is, aki rövid videóüzenetben jelentette be, hogy magyar válogatott lett.
A 25 éves Orban édesapja magyar, édesanyja pedig lengyel. A középhátvéd Kaiserslauternben született, s kétszer szerepelt az U21-es német nemzeti együttesben.
Az MLSZ a keretről további információkat hétfő délután közöl.
A két forduló után három pontos magyar csapat október 12-én Görögországban, három nappal később pedig Észtországban lép pályára a Nemzetek Ligája C osztályának 2. csoportjában.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy magyar városban megtilották a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...

