Megszánták PMFC-t, játszhat a Stadion utcában, de az első meccs így is zárt kapus lesz
2018. augusztus 07. kedd 18:10

Az elmúlt napokban több olyan határozat is született, amely érinti a PMFC szurkolóit és szimpatizánsait.
A Magyar Labdarúgó Szövetség illetékesei jóváhagyták a csapatot működtető PSN Zrt. kérelmét, amelynek érelmében felnőttgárdánk az idei szezonban minden hazai NB III-as, illetve Magyar Kupa mérkőzését saját törzsközönsége előtt, a Stadion utcában játszhatja le.
A Sárai György vezette csapatamúlt hétvégén a Dunaújváros vendégeként lépett pályára az NB III Közép-csoportjának 1. fordulójában.
A piros-feketék a folytatásban, augusztus 11-én itthon fogadják a Szeged-Grosics Akadémia alakulatát, csakhogy egy korábbi - "szurkolói" rendbontásért kirótt - büntetés miatt a PMFC e mérkőzést zárt kapuk mögött, azaz hazai nézők beengedése nélkül rendezheti csak meg.
Nem utolsósorban egy frissen kézhez kapott tájékoztatás szerint az MLSZ Versenybizottsága főtitkári utasítás alapján szeptember 1-től (5-30. fordulók) a 2018/2019-es NB III-as nagypályás labdarúgó-bajnokság szombatra kiírt mérkőzéseit is egységesen vasárnapra helyezi át.
Végezetül a bérletárusításról, amely várhatóan a jövő héttől indul a klubházban. A szurkolói bérlet ára változatlanul 5000 forint.
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy magyar városban megtilották a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

