Megkaptuk a magunként: velük játszunk az Eb-ért
2018. december 02. vasárnap 12:51
Frissítve: 2018. december 02. vasárnap 13:03

A magyar labdarúgó-válogatott a világbajnoki ezüstérmes Horvátország, valamint Wales, Szlovákia és Azerbajdzsán csapatával szerepel majd egy csoportban a 2020-as Európa-bajnokság selejtezősorozatában.
A vasárnap Dublinban megtartott sorsolást a negyedik kalapból várta Marco Rossi együttese, amely az ötcsapatos E csoportba került.
Az első kettő jut ki a kontinensviadalra, melynek 12 ország 12 városa ad otthont, köztük Budapest is, ahol három csoportmérkőzésre és egy nyolcaddöntőre kerül sor.
A rendezők részvétel esetén a csoportkörben két meccset hazai pályán játszhatnak.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy magyar városban megtilották a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

