Megbüntették az MLSZ-t a portugál meccs miatt
2017. október 03. kedd 16:25

Pénzbüntetést kapott a Magyar Labdarúgó Szövetség a válogatott Portugália elleni világbajnoki selejtezőjén tapasztalt "a szurkolók nem megfelelő magatartása" miatt.
A nemzetközi szövetség (FIFA) honlapján közzétett indoklás szerint a fegyelmi bizottság homofób rigmusok skandálása - feltehetően Cristiano Ronaldo szidalmazása - miatt szabta ki a 20 ezer svájci frankos (5,4 millió forint) büntetést.
A magyar-portugál mérkőzést 1-0-ra a vendégek nyerték, ezzel eldőlt, hogy a magyar válogatott - amely a 30. perctől emberhátrányban játszott - biztosan nem jut ki a jövő évi oroszországi világbajnokságra.
MTI - Fotó: MTI/Kovács Tamás
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

