Kozák Danuta aranyérmes, bronzérmes a férfi kajaknégyes
2018. június 10. vasárnap 11:09
Frissítve: 2018. június 10. vasárnap 12:28

Kozák Danuta aranyérmet szerzett K-1 500 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján.
A Tótka Sándor, Molnár Péter, Dudás Miklós, Kuli István összeállítású kajaknégyes bronzérmet szerzett 500 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján.
Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső megvédve címét aranyérmet szerzett C-2 500 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján.
Medveczky Erika és Csipes Tamara duója ezüstérmet szerzett K-2 500 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján.
Mozgi Milán és Somorácz Tamás aranyérmet szerzett K-2 500 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...

