Kilencen távoznak a PMFC csapatából
2017. június 18. vasárnap 11:30

Egy híján tíz játékos nem a PMFC-vel kezdi meg a nyári felkészülést a 2017/18-as bajnokságra. Távozik Gábor Péter, Erőss Csaba, Fekete Marcell, Krapecz Balázs, Takács Ákos, Hleba Tamás, Bodor Márkó, Lőrincz Bence és Nagy Zsombor.
A szakmai stáb a keretet olyan labdarúgókkal kívánja feltölteni, akik megoldást jelenthetnek a hiányposztokon és segíteni tudnak abban, hogy a csapat kiharcolja a bajnoki címet és így a másodosztályba jutást.
A klub több olyan játékossal is szóbeli megállapodást kötött, akik megfelelnek a fenti kritériumoknak. Rajtuk kívül néhányan az utánpótlásból is megkapják a lehetőséget, hogy bizonyítsák Márton Gáboréknak, helyük van az NB III-as csapatban.
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...

