Kilenc év után távozik a Telekom Veszprém beállója
2018. január 23. kedd 14:30

A horvát Renato Sulic az idény végén távozik a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatától.
A klub honlapjának keddi beszámolója szerint nem hosszabbítják meg a 38 éves játékos idény végén lejáró szerződését. Sulic új együttese a lengyel Wisla Plock lesz.
A világbajnok beálló először a 2004/05-ös idényben erősítette a veszprémieket, majd 2009 nyarán visszatért a klubhoz, amellyel egyaránt kilenc bajnoki címet és Magyar Kupát, valamint két SEHA Ligát nyert, a Bajnokok Ligájában kétszer döntőt játszhatott.
Sulic 2016 tavasza óta magyar állampolgársággal is rendelkezik.
MTI - Fotó: Facebook/Veszprém Handball Team
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Faggyal, havazással és széllel...

