Késekkel támadtak a Fradi szurkolóira Montenegróban
2018. február 25. vasárnap 12:18

Huligánok támadtak a Ferencváros női kézilabdacsapatának szurkolóira a szombat esti, Buducnost Podgorica elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés előtt. Hárman kerültek kórházba orr- és koponyatöréssel.
Amint a klub honlapja erről beszámolt: százötven-százhatvan fradista utazott Montenegróba, de nem mindenki ért el a csarnokig, ugyanis montenegrói huligánok Podgorica több pontján is megtámadták a magyarokat.
"Jellemzően óriási túlerővel, késekkel, viperákkal. Hárman kerültek kórházba szurkolóink közül orr és koponyatöréssel a támadások következményeképp" - írta a fradi.hu.
A mérkőzést 24-23-ra, hatalmas csatában az FTC-Rail Cargo Hungaria nyerte.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Faggyal, havazással és széllel...

