Kenderesi Tamás bronzérmes 200 méter pillangón
2017. december 17. vasárnap 18:45

Kenderesi Tamás bronzérmet nyert 200 méter pillangón vasárnap a koppenhágai úszó rövidpályás Európa-bajnokság zárónapján.
Na, ennek most nagyon örülök, bár most eléggé bronzos korszakot élek, azért innen jó lenne továbblendülni majd - árulta el Kenderesi Tamás a Magyar Úszószövetség Facebook-oldalán.
- Viszont az óriási, hogy rövid pályán érmes tudtam lenni. Nem mertem mondani előtte, hogy azért reménykedem egy éremben, mert a vébé előtt folyamatosan erről beszéltem, és finoman fogalmazva nem jött be. Ez most tényleg nagyon jó érzés, új egyéni csúcs, innen szépen tovább lehet lépni."
MTI - Facebook
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

