Jó volt a hangulat a PMFC-nél, Márton Gábor és Takács Lajos is beszállt az utolsó edzésbe
2017. december 14. csütörtök 11:42

Így telt a PMFC számára a téli pihenő előtti utolsó munkanap - VIDEÓ.
NB III-as pécsi labdarúgócsapat számára december 8-án egy remek hangulatú egymás elleni kispályás teremfoci torna formájában telt el a 2017-es esztendő utolsó edzésnapja.
A játékosok mellett megcsillantotta tudását a szakmai stáb két tagja, Márton Gábor (képünkön) és Takács Lajos, utóbbi ráadásul egy igencsak pimasz gólt is szerzett. Bár a torna barátságos volt, senki sem vette egy fél percre sem félvállról a meccseket. A PMFC TV erről készült videóját az alábbiakban tekintheti meg.
A PMFC utolsó edzése
Forrás: pmfc.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Faggyal, havazással és széllel...

