Itthon sem jött össze a PVSK-nak a győzelem az Alba ellen
2018. május 19. szombat 07:45

A címvédő Alba Fehérvár és az alap-, illetve középszakaszgyőztes Szolnok a második mérkőzését is megnyerte negyeddöntős párharcában a Pécs, illetve az Atomerőmű ellen a férfi kosárlabda NB I-ben.
A másik két párban a pénteken otthon játszó csapat egyenlített.
Eredmények:
negyeddöntő, 2. mérkőzések:
Pécsi VSK-Veolia - Alba Fehérvár 79-82 (21-19, 17-16, 21-19, 20-28)
Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0, az Alba Fehérvár javára. A harmadik mérkőzés hétfőn lesz.
Atomerőmű SE-Szolnoki Olaj KK 82-96 (25-21, 15-23, 22-24, 20-28)
Az állás: 2-0, a Szolnok javára. A harmadik mérkőzést hétfőn rendezik.
Zalakerámia ZTE KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 107-104 (29-12, 16-21, 13-22, 18-21, 11-11, 6-6, 14-11) - háromszori hosszabbítás után
Az állás: 1-1. A harmadik összecsapásra vasárnap kerül sor.
KTE-Duna Aszfalt - Egis Körmend 93-78 (20-12, 20-16, 31-24, 22-26)
Az állás: 1-1. A harmadik mérkőzést kedden rendezik.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...

