Iskolásoktól kaptak üzeneteket a magyar sportolók
2018. február 02. péntek 11:08

Üdvözletek, üzenetek olimpikonjainknak címmel üzenet- és rajzkötetet adtak át iskolások a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) székházában, jelképesen a phjongcshangi téli olimpián rajthoz álló magyar sportolóknak.
A szervezet honlapjának tájékoztatása szerint az ünnepségen részt vett az ötkarikás induló síakrobata, Swaney Elizabeth is.
A kötetet - amely rajzokat, idézeteket és kedves üzeneteket tartalmaz - Vékássy Bálint, a MOB főtitkára vette át Fejér megyei iskolásoktól, valamint az olimpiai mozgalom népszerűsítését küldetésének tekintő maratoni futótól, Kovács Istvántól, aki rendszeresen szervez önerőből sporteseményeket gyermekeknek.
MTI - Fotó: Pixabay
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

