Hétvégén indulnak a megyei futsal utánpótlás-tornasorozatok
2020. december 19. szombat 13:20

A MLSZ Baranya Megyei Igazgatósága elkészítette a Futsal utánpótlás tornasorozatok csoportbeosztását és játéknapokat helyszínenként. Hétvégén (december 19.-én) az U19 és U17 korosztályú fiúk lépnek pályára először, majd 2021 januárjában a többi korosztály is bekapcsolódik a küzdelmekbe. Sajnos a járványhelyzet miatt kizárólag zárt kapusak lesznek a mérkőzések.
Az MLSZ Baranya Megyei Igazgatósága idén is hat fiú utánpótlás korosztály (U9, U11, U13, U15, U17, U19) számára írt ki téli Futsal tornasorozatokat. Összesen 66 csapat vállalta a részvételt. Az események négy helyszínen kerülnek lebonyolításra (Bóly, Harkány, Kozármisleny, Szigetvár).
Hétvégén (december 19.-én - szombaton) az U19 korosztály Harkányban és Kozármislenyben, az U17-es korosztály Bólyban, Harkányban és Kozármislenyben lép pályára. A következő év januárjában a többi korosztály is bekapcsolódik a tornasorozatba.
A hétvégi U19 és U17 korosztályú futsal mérkőzések menetrendje az MLSZ adatbankjában megtekinthető, a többi korosztály mérkőzései folyamatosan feltöltésre kerülnek.
Forrás: baranya.mlsz.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jövő csütörtökön ismét féláron...
- Lángoló lakóházhoz rohantak a...
- Orbán Viktor: talicskával tolják ki a...
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...
- Gyalogos zarándoklatra hívja a...
- És akkor Pécsett egyszer csak Kádár...
- Csaknem harminc fokos meleg vár ránk...
- A világon csak a Mecsekben...
- Ingyenes a parkolás Pécsett az...
- Tragikus hirtelenséggel elhunyt dr....