Hello, Dolly: menesztették a Fradi német edzőjét
2018. augusztus 21. kedd 14:31

Közös megegyezéssel távozik posztjáról Thomas Doll, az Ferencváros labdarúgócsapatának német vezetőedzője - adta hírül kedden a fradi.hu.
A klub honlapja felidézi, hogy Thomas Doll 2013 decemberében érkezett a Ferencvároshoz, irányítása alatt az együttes sorozatban három Magyar Kupa-elsőséget, egy-egy Ligakupa- és Szuperkupa-győzelmet, valamint egy bajnoki bronz- (2014), két ezüst- (2015, 2018) és egy aranyérmet (2016) szerzett.
A mostani idényben a zöld-fehérek veretlenül vezetik a tabellát, négy győzelem mellett egy döntetlenjük van.
Az FTC-t az európai kupaporondon ugyanakkor elkerülték a sikerek Thomas Doll edzői időszakában: az Európa-liga selejtezőjében sorrendben a horvát HNK Rijeka (2014), a bosnyák Zeljeznicar Szarajevo (2015), a dán Midtjylland (2017) és az izraeli Makkabi Tel-Aviv (2018), a Bajnokok Ligája selejtezőjében pedig az albán Partizani Tirana (2017) búcsúztatta a zöld-fehéreket.
A klub szerdán délelőtt jelenti be, hogy ki lesz az új vezetőedző.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy magyar városban megtilották a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...

