Háromezer fölé nőtt az átlagnézőszám az élvonalban
2018. október 23. kedd 16:30

Háromezer fő fölé nőtt a labdarúgó OTP Bank Liga átlagos nézőszáma a mostani idényben.
A Hivatásos Labdarúgók Szervezete honlapján megjelent kimutatás felidézi, hogy a 2014/15-ös szezonban mélyponton volt az élvonalbeli mérkőzések helyszíni nézettsége.
Az akkori 2514-hez képest a mostani 3217 fős meccsenkénti átlagos nézőszám 28 százalékos növekedést jelent.
A lassú, de folyamatos javulás mellett továbbra is kiemelkedő a Ferencváros hazai találkozóinak látogatottsága: ez az előző idényben 9103 volt, a mostaniban pedig 11 forduló elteltével 10 946 fő.
A jelenlegi évad eddigi nézőcsúcsa is a Groupama Arénában született: az Újpest elleni derbire 20 675 belépőt értékesítettek.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy magyar városban megtilották a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...

