Három arany a vb-n szombaton, Kozák duplázott
2018. augusztus 25. szombat 15:20

A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati döntőkben a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon.
Az ötszörös olimpiai bajnok Kozák Danuta (képünkön) a kislánya tavalyi születése után parádésan tért vissza a vb-mezőnybe, előbb 500 méter egyesben, majd egy órával később Kárász Annával 500 méter párosban utasította maga mögé a riválisokat.
A Balaska Márk, Birkás Balázs kajakos duó is nagyszerűen teljesített, 200 méteren győzött, s ezzel megvédte címét.
A magyar válogatott öt arany- és egy bronzéremnél tart Montemorban.
A többi döntőt a vasárnapi zárónapon rendezik.
MTI - Fotó: MTI/Kovács Tamás
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy magyar városban megtilották a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...

