Hárman érdemelték ki idén a Baranya Megye Labdarúgásáért Érdem Érmet
2018. április 01. vasárnap 11:17

A hagyományoknak megfelelően idén is díjakkal ismerte el az MLSZ Baranya Megyei Igazgatósága a megye labdarúgásáért sokat tett személyeket.
A Baranya Megye Labdarúgásáért Érdem Érem 2008. óta kerül átadásra.
Munkája elismeréseképpen a 2018. évben az MLSZ Baranya Megyei Igazgatósága és a Baranya megyei Társadalmi Elnökség a „Baranya Megye Labdarúgásáért Érdem Érem"
Ezüst fokozatát adományozta:
Dr. Antal Gábor (MLSZ BMI Fellebbviteli Bizottság) és Kajtár Antal (Véménd KSE) Uraknak.
Bronz fokozatát adományozta:
Noll Valter (Szederkényi SE) Úrnak.
Az elismerések átadására 2018. március 28-án került sor ünnepélyes keretek közt.
Forrás: BMLSZ
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...

