Harmadik helyen zárt a Veszprém a kézi-BL-ben
2017. június 04. vasárnap 17:59

A Telekom Veszprém harmadikként zárt a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjében, mivel a vasárnapi bronzmérkőzésen 34-30-ra legyőzte a Barcelonát.
A két együttes közös története során ez volt az ötödik magyar siker, egyszer döntetlent játszottak, a katalánok pedig 13 meccset nyertek.
A Veszprém három ezüst után története első bronzérmét szerezte a BL-ben. A távozó vezetőedző, Javier Sabaté most irányította utolsó alkalommal a magyar csapatot.
Férfi Bajnokok Ligája, a 3. helyért:
Telekom Veszprém-Barcelona (spanyol) 34-30 (18-17)
a Veszprém gólszerzői: Palmarsson 8, Lékai, Nagy L., Ugalde 6-6, Nilsson 5, Gajic 2, Ancsin 1
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...

