Folytatta győzelmi sorozatát a PMFC: idegenben ütötték ki hét góllal a Makót

2017. október 14. szombat 16:59

Sorozatban hatodik győzelmét aratta a Munkás szombaton délután a Makó otthonában. Nem is akármilyen diadal volt ez, a sereghajtót hét góllal intézte el Márton Gábor csapata.

Talán a vártnál is magabiztosabban hozta a kötelező győzelmet a PMFC. A piros-feketék már a hetedik percben megszerezték vezetést Kónya Dávid révén. A játékos ennyivel nem elégedett meg, az első félidőben klasszikus mesterhármast ért el. Nem semmi teljesítmény!

Jegyzőkönyv

Labdarúgó NB III. Közép csoport
Makó Fc - Pécsi MFC 0-7 (0-3)
Gólszerzők: Kónya D. (7., 14., 32.), Bata (52.), Horváth P. (55., 92.), Károly (77.)

A második játékrészben folytatódott a gólgyártás, az 52. percben Bata gólja után már 0-4, Horváth Péter találatával pedig már 0-5 volt az állás. A 77. percben aztán még Károly is megrezegtette a hazaiak hálóját, ám a pontot az i-re a 92. minutumban Horváth Péter tette fel.

A jelenleg a pontvadászat második helyén álló Pécs - úgy tűnik -, végre rátalált a bajnoki címig vezető útra. Csak legyen erő végigmenni azon!

Képünkön: pécsi gólöröm egy korábbi meccsen.

EQM - pmfc.hu - Fotó: pmfc.hu/Kurdi József