Ez igen: Babos Tímea Roland Garros-győztes párosban
2019. június 09. vasárnap 13:09

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben 6:2, 6:3-ra legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt.
A második helyen kiemelt magyar, francia duó remekül kezdte sorozatban harmadik Grand Slam-döntőjét, kétszer is elvette az ázsiaiak adogatását, és 33 perc alatt szettelőnybe került. A folytatásban 2:0-ás vezetésnél az ellenfél brékelt, ám Babosékat ez sem zavarta meg, bátor játékkal 4:1-re és 5:2-re is vezettek, majd Babos kiszerválta a meccset.
A találkozó 1 óra 10 percig tartott.
A kétszeres WTA-világbajnok Babos a 22. tornagyőzelmét aratta párosban, és a tavalyi Australian Open után a második Grand Slam-trófeáját szerezte meg.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

