Érmet szerezhet vasárnap Halász Bence az atlétikai vb-n
2023. augusztus 20. vasárnap 08:43

Halász Bence az éremért lép dobókörbe a férfi kalapácsvetés döntőjében vasárnap a budapesti atlétikai világbajnokságon. A vb második napján 12 magyar lesz érdekelt.
A vb-bronzérmes és Eb-második versenyző szombaton elsőre túldobta a selejtező szintet 78,13 méterrel, így jó formában várhatja a finálét, amely 17.50-kor kezdődik.
Vasárnap zárul a hétpróbázók előző napon kezdődött küzdelme. Krizsán Xénia a 12., Nemes Rita pedig a 17. helyről várja a folytatást.
A program, akárcsak a nyitónapon, a Hősök terén kezdődik, ahol 7.15-kor rajtol el a női 20 kilométeres gyaloglás mezőnye, benne az Eb-bronzérmes Madarász Viktoriával és Oláh Barbarával.
A gyaloglás és a férfi kalapácsvetés mellett még négy számban hirdetnek bajnokot, köztük a férfiak klasszikus vágtaszámában, 100 méteren.
MTI - Fotó: MTI/Illyés Tibor
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Brutális karambol miatt lezárták a...
- Egy újabb borult, felhős nap vár ránk...
- Húsvét előtt: átfogó fogyasztóvédelmi...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Megérkezett az ötszázadik új autóbusz...
- Döglődik-e a bolognai rendszer?
- Új játszóhelyekkel gazdagodott a...
- CPAC Hungary - Orbán Viktor: Brüsszel...
- Eltűnnek a házak bejárata feletti...
- Idős pécsi házaspár életét mentette...

