Elhozta a három pontot Paksról a PMFC, magabiztosan nyertek a piros-feketék
2018. március 25. vasárnap 18:11

Három góllal győzött a Munkás a Paks II. ellen a labdarúgó NB III. Közép csoport vasárnapi mérkőzésén.
A PMFC már a hatodik percben megszerezte a vezetést a paksi második csapat ellen, Kónya Dávid beadását Mojzer lőtte a hosszú alsóba. A Pécs az első félidő további részében is fölényben játszott, újabb gólt azonban nem szereztek.
Nem úgy a második játékrészben! A 66. percben Mojzer szöktette Károlyt, aki egy szép csel után a paksi hólóba lőtte a labdát. Három minutummal később aztán Károly megszerezte második találatát.
Összességében a Pécs megérdemelten hozta el a három pontot a tolnai városból, így továbbra is élen áll, ám egy meccsel többet játszott riválisainál.
Paksi FC II. - PMFC 0-3 (0-1)
Így áll a bajnokság:

Képünk egy korábbi mérkőzésen készült.
EQM - Fotó: pmfc.hu/Kurdi József
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...

