Dzsudzsák, Böde és Ugrai is újra válogatott
2018. november 05. hétfő 14:15

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) hivatalos oldalán közölte, hogy Marco Rossi keretet hirdetett az Észtország és Finnország elleni hazai Nemzetek Ligája-mérkőzésekre. Öt visszatérő is van a névsorban: Dzsudzsák Balázs, Böde Dániel, Ugrai Roland, Korhut Mihály és Holman Dávid.
Ahogy azt Marco Rossi szövetségi kapitány vasárnap este az M4 Sport Sport7 című műsorában jelezte: nem látott okot Dzsudzsák Balázs mellőzésére, így az al-Ittihad Kalbában légióskodó középpályás meghívót is kapott az olasz szakvezetőtől.
Csakúgy, ahogyan a DVTK ellen mesterhármast szerző Böde Dániel, valamint a görög Atromitoszban hétvégén betaláló Ugrai Roland is.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy magyar városban megtilották a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...

