Dicsőséges, hősies tett: legyőztük Horvátországot!
2019. március 24. vasárnap 20:03

A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a világbajnoki ezüstérmes horvát csapatot vasárnap az Európa-bajnoki selejtezősorozat második fordulójában a Groupama Arénában.
A vezetést az esélyesebb vendégek szerezték meg Ante Rebic révén a 13. percben, de a 100. válogatottságát ünneplő Dzsudzsák Balázs gólpasszából Szalai Ádám egyenlített a 34. percben.
A győztes találatot Pátkai Máté lőtte a 76. percben Dzsudzsák szögletét követően.
A magyarok második diadalukat aratták a horvátok felett hat döntetlen és három vereség mellett.
Marco Rossi szövetségi kapitány együttese június 8-án Azerbajdzsán vendégeként folytatja az Eb-selejtezőket, három nappal később pedig Wales gárdáját fogadja.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

