Beszélgetésre várják szombaton a PMFC szurkolóit
2019. február 23. szombat 10:15

Február 23-án, 18:00 órától PMFC szurkolói ankétra kerül sor a Made in Pécs Caféban (Király-Kazinczy utca sarok).
A szombati eseménynek köszönhetően a március elején kezdődő tavaszi NB III-as bajnoki szezon kezdete előtt lehetősége nyílik minden piros-fekete szimpatizánsnak, hogy találkozhasson a mecsekaljai csapat képviselőivel és feltehesse az őt leginkább foglalkoztató kérdéseket a PMFC-vel kapcsolatban.
Az ankéton a tervek szerint részt vesz Győri János operatív igazgató, Vas László vezetőedző, Koller Krisztián csapatkapitány és a keret egyik új igazolása, Geiger Norbert.
A belépés ingyenes.
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

