Baranya legsportszerűbb csapatait díjazták
2026. május 23. szombat 17:20

Pénteken április hónap sportszerűségi verseny győztesei részesültek díjazásban az MLSZ BVI jóvoltából az Igazgatóság irodájában.
2026 április hónap legsportszerűbb csapatai:
Vármegyei I. o. - VILLÁNY TC
Vármegyei II. o. - MISINAI SASOK
Vármegyei III. o. Czibulka csop. - BÁNYÁSZ TC SE
Vármegyei III. o. Csík Jenő csop. - BAKSAI SE
Vármegyei III. o. Dárdai csop. - KÖLKEDI SE
Öregfiúk Alap csop. - BÁNYÁSZ TC SE
Öregfiúk Kiemelt csop. - HR-RENT KOZÁRMISLENY
Forrás: BMLSZ
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Az összes munkást szabálytalanul...
- Ilyen volt Pécs legendássá vált...
- Szerdán is zivatarok csaphatnak le...
- Pénteken csúcsra járatják a razziát...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Pécsi elnök vezetheti a Magyar...
- KSH: 800 ezerhez közelít a magyarok...
- Csodás égi jelenségeknek lehetünk...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...

