Átadták a Baranya Megye Labdarúgásáért Érdem Érmeket
2019. május 02. csütörtök 14:59

A korábbi hagyományoknak megfelelően is díjazták a megye labdarúgásáért végzett tevékenységükért az arra érdemesnek tartottakat.
A Baranya Megye Labdarúgásáért Érdem Érmet 2008 óta adják át.
Munkája elismeréseképpen idén az MLSZ Baranya Megyei Igazgatósága és a Baranya megyei Társadalmi Elnökség a „Baranya Megye Labdarúgásáért Érdem Érem"
Ezüst fokozatát adományozta:
KOVÁCS NÁNDOR (MLSZ BMI Játékvezetői Bizottság) és PARRAGI ANTAL (MLSZ BMI fegyelmi bizottság) részére.
Bronz fokozatát adományozta:
LOVAS MIKLÓS, Lippó polgármesterének.
Az elismerések átadására a napokban került sor ünnepélyes keretek közt.
Forrás: baranya.mlsz.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

