A szederkényi srácok nyerték az U9 futsal bajnokság döntőjét
2019. március 24. vasárnap 13:10

Mohácson rendezték az U9 Futsal bajnokság négycsapatos megyei döntőjét.
Márciusban a megyei döntőkkel befejeződtek az MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság által kiírt fiú utánpótlás futsal bajnokságok.
Az elmúlt hétvégén már csak az U9 korosztályban rendeztek megyei döntőt, amelyen a szederkényiek vereség nélkül végeztek az élen.
Gólokban gazdag mérkőzéseket láthattak a kilátogató nézők, igazán kitettek magukért lurkók.
Futsal U9 döntő végeredménye:
1. Szederkényi SE
2. PVSK Labdarúgó Kft
3. Mohácsi TE 1888
4. Szentlőrinci SE
Forrás: baranya.mlsz.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

