A pályán is oktattak: a Kodály Gimnázium csapata nyerte a tanári foci kupát
2019. január 16. szerda 21:59

Hét év kihagyás után rendeztek ismét tanári labdarúgó kupát Pécsett. A házigazda a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma volt, a megmérettetést a Kodály Zoltán Gimnázium csapata nyerte.
Egy évekre feledésbe merült hagyományt élesztettek újjá múlt szombaton, aznap tartották ugyanis öt csapat részvételével a városi tanári foci kupát a Nagy Lajos Gimnáziumban.

A Nagy Lajos tanárai.
A szervezők célja, hogy minden évben összemérjék labdarúgó tudásukat a pécsi pedagógusok, a tervek szerint a tornának minden esztendőben más-más iskola adna helyet.

A Leőwey Gimnázium csapata.
A szombati végeredmény:
1. Kodály Zoltán Gimnázium
2. Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
3. Leőwey Klára Gimnázium
A legjobb kapus Gyöngyösi Zoltán (Kodály), a legjobb játékos Balázs Péter (Leőwey) lett. A gólkirályi címet Papp Tamás (Nagy Lajos) nyerte.
Címlap fotónkon a kupagyőztes Kodály Zoltán Gimnázium együttese látható.
Palotás Péter
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

