12. helyen zártak a baranyai sporik a Sípmester Fesztiválon
2019. január 09. szerda 12:33

A középmezőnyben végzett a Baranya megyei játékvezető válogatott.
Idén 14. alkalommal rendezték meg a Sípmester Fesztivált január 5-6 között. A házigazda Borsod-Abaúj-Zemplén megye volt, a rendezvénynek pedig Miskolc adott otthont.
A Baranya megyei játékvezetők a csoportküzdelmek során erős ellenfelekkel találkoztak, ahol nagyon szoros, eseménydús és hangulatos mérkőzéseken végül a harmadik helyen zártak, így az alsóházban folytathatták a küzdelmeket.
Itt két mérkőzésen alul maradtak a baranyai sípmesterek, akik végül a 12. helyen végeztek.
A mindenki számára meglepő eredményt nem tükrözve a hangulat nagyon jó volt a csapat körében, a rendezvény során sikerült a csapatszellemet erősíteni, amely az életben és a szakmában is segíti a csapat tagjait, hogy egymást segítve érjék el céljaikat.
Forrás: baranya.mlsz.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

