Vonattal ütközött egy autó Királyegyházánál
2015. április 06. hétfő 11:41

Egy ember megsérült a Baranya megyei Királyegyházánál, ahol egy vonat ütközött össze egy személyautóval, a település szélén található vasúti átjáróban - tájékoztatott a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
Összeütközött egy személyvonat és egy személyautó Királyegyházánál a Felszabadulás úti vasúti átjáróban. A személygépkocsi négy utasa közül egy ember sérült meg, őt kórházba vitték. A vonaton utazók közül senki nem sérült meg, a vasúti járműben sem keletkezett kár az első információk szerint.
A műszaki mentést a szigetvári hivatásos tűzoltók végzik. Jelenleg az érintett közutat teljes szélességében lezárták, mivel a vonat a vasúti átjáróban állt meg. Miután a pályáról eltávolítják a személyautót, mind a vasúti, mind a közúti forgalom folytatódhat majd.
Forrás: Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Letért az útról és felborult egy autó...
- Elindult a vasárnapig tartó...
- Áramot vezetett egy pécsi fémkapuba -...
- Fagy, köd, ónos szitálás: ez vár ránk...
- Így alakulnak a fenyőfaárak az idei...
- Ma és kedden is megcsodálhatjuk a...
- Első jelentkezőit várja a PTE...
- Karambol Bólynál: egy ember beszorult...
- Lángolt két garázs Baranyában,...
- Baranya legsportszerűbb csapatait...

