Véget ért a Youths Photo and Video Workshop
2010. augusztus 19. csütörtök 14:55
Az Európai Unió által támogatott Fiatalok Lendületben program keretében, a Mobilitás Ifjúsági Szolgálat szakmai támogatása mellett az Európai Önkéntes Szolgálat című projekt segítségével valósult meg a napokban a „Youths Photo and Video Workshop, Pécs 2010" című program.
A közös munka során a fiatal nemzetközi csapat feladata volt, hogy megmutassák a saját kultúrájuk és tapasztalataik segítségével, valamint a szervezők által nyújtott információkból milyen értékek, hangulatok, érzések képződnek bennük, mi az amit hozzá tudnak adni Pécshez.
A projekt záró rendezvénye a Varázskertben kerül megrendezésre. 22-én 16.00 órától várunk minden érdeklődőt beszélgetésre, játékra az önkéntesekkel, akik bemutatják az EVS programot, tapasztalataikat, élményeiket megosztják.
A 20.30-kor kezdődő koncert után 22:30-kor a fiatalok bemutatják az általuk készített filmet Pécsről. A film címe: People Eat Cultural Stuff.
A filmet követően 23:00-kor Tűzlabdákat eresztenek az égbe.
Pécs2010 sajtóiroda
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kedden több hullámban újabb heves...
- Több mint félezer helyre riasztották...
- Nem tudott belenyugodni a szakításba...
- Katasztrófa sújtotta területté...
- Őri Lászlót választották a Baranya...
- Szili Katalin: az unió nem foglakozik...
- Pécsi Arcok - Szilágyi Omer: a...
- Kemény ellenőrzésekre számíthatnak a...
- Nyolc előadással várja a publikumot a...
- Hatalmas tűz ütött ki Pécsett, a...