Pékségekben, cukrászdákban, piacokon is feltűnnek a navosok
2019. augusztus 12. hétfő 08:46

A NAV baranyai munkatársai augusztus 12. és 18. között, Harkányban, Komlón, Kozármislenyben, Mohácson, Nagypeterden, Palkonyán és Pécsett ellenőrzik a számla- és nyugtaadást, a foglalkoztatottak bejelentését, az online pénztárgépek használatát, valamint az áruk eredetét.
Továbbá, ahol a pénztárgép által továbbított adatok ezt indokolják, ott forgalomszámlálásra is sor kerülhet.
A revizorok fokozott figyelmére számíthatnak a pékségek, cukrászdák, szezonális zöldséget és gyümölcsöt értékesítők, közterületen értékesítők, piaci kiskereskedők, a vendéglátóhelyek, illetve az építőipari adózók.
A megye nagyobb rendezvényein, így a „Palkonya Hangja" zenés borfesztiválon is számíthatnak az adózók a NAV munkatársainak jelenlétére.
Forrás: NAV
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jön a pécsi buszos sztrájk: így...
- Ismét emelkednek az üzemanyagárak...
- Orbán Viktor: le fogjuk verni őket,...
- Áruház parkolójában gyulladt ki egy...
- Életmentő volt a dunai árhullám az...
- Új játszóhelyekkel gazdagodott a...
- Majd' félmillióba fáj ez a Baranyában...
- Napsütéses, igen enyhe nap vár ránk...
- Tovább csökkent az influenzával...
- Pécsi gimnazista ért el nagy sikert a...

