Nincsenek komolyabb fennakadások az utakon
2008. január 07. hétfő 08:26
A Dél-Dunántúlon, így Pécsett is fagyosak az utak, a mellékutak jégbordásak, de információink szerint mindenütt fennakadások nélkül folyik a közlekedés. A járdákat a legtöbb helyen nem jégmentesítették, így fokozott óvatosság szükséges a balesetek elkerüléséhez!
Baleset csak Szegeden és az M3-as autópálya 20. kilométerénél, a főváros felé vezető oldalon lassítja a közlekedést: a csongrádi megyeszékhelyen kamion, a főváros közelében autó szenvedett balesetet.
Az Útinform tájékoztatása szerint mindkét helyszínen félpályás útlezárással kell számolniuk az arra járóknak.
Budapest fő- és tömegközlekedési útjain nem okoz fennakadást az időjárás, Budán és a külső kerületekben azonban sokhelyütt kásás, jeges az út - közölte a Fővinform ügyelete, megjegyezve, este óta nem történt komolyabb baleset a fővárosban.
EQM-MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fagy, köd, ónos szitálás: ez vár ránk...
- Letért az útról és felborult egy autó...
- Elindult a vasárnapig tartó...
- Áramot vezetett egy pécsi fémkapuba -...
- Első jelentkezőit várja a PTE...
- Így alakulnak a fenyőfaárak az idei...
- Megvannak az adatok, rengetegen...
- Lángolt két garázs Baranyában,...
- Karambol Bólynál: egy ember beszorult...
- Ma és kedden is megcsodálhatjuk a...

