Mohácson már valóban nyeregben van a lovas oktatás
2015. május 05. kedd 16:44

Átadták a megye legmagasabb színvonalú, minden évszakban használható pályáját Mohácson. A Mohácsi Lovas Klubban most befejeződött beruházás részeként szállásépület is készült öltözőkkel, vizesblokkokkal, és többek között megújult a fedeles lovarda adta hírül a Mohácsi Újság.hu.
- A Zengő-Duna Térség a mohácsi-, a bólyi- és a pécsváradi járások területét foglalja magába, ahol a lovas turizmus a térség egyik fejlődő ágazata lehet - mondta Lóska János, a Magyar Lovas Turisztikai Szövetség elnöke az átadási ünnepségen hétfőn.
- Az országos koncepcióval összhangban a cél az, hogy a térség természeti és kulturális adottságainak kihasználásával egy olyan lovasturisztikai hálózat alakuljon ki, amely mintaként szolgál más térségek számára is - hangsúlyozta az ország legnagyobb és legeredményesebb ménesgazdája.
A cikk ITT folytatódik.
Forrás: Mohácsi Újság.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Buszokat, teherautókat ellenőriznek a...
- Egy hónapja hiába keresnek egy 11...
- Orbán Viktor: Magyarország nem enged...
- A magyar írásbelikkel kezdődnek...
- Nagyon pörgött a Baranya bisztró,...
- Késve indul Pécsre a fővárosból egy...
- Gyalogos zarándoklatra hívja a...
- Szakvezetéssel járhatjuk be ismét a...
- Radikálisan csökkent az orvosok és...
- Baranyában is megemlékeztek Isten...

