Megverte a benzinkúton, mert nem találta mobilját
2014. február 02. vasárnap 10:49
Egy 21 éves férfi december 15-én este hatkor a Geresdlak határában található üzemanyagtöltő állomáson bántalmazta ismerősét.
A tőle korábban ellopott mobiltelefont - amiről azt gondolta, hogy a 27 éves marázai férfi tulajdonította el - ilyen módon szerette volna visszaszerezni.
Később visszatért a bántalmazás helyszínére, ahol megtalálta a sértett mobiltelefonját, melyet magához vett, majd a készüléket bosszúból összetörte. A bántalmazott férfi az orvosi vélemény alapján nyolc napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett. A 21 éves geresdlaki férfi gyanúsítotti kihallgatásán részletes, feltáró jellegű beismerő vallomást tett.
A nyomozást a Mohácsi Rendőrkapitányság befejezte és az ügyben keletkezett iratokat a hét közepén vádemelési javaslattal az illetékes ügyészségnek megküldte.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szilveszter előtt is akcióznak a NAV...
- Szijjártó Péter: 2026-ban sem fogunk...
- Fontos határidő közeleg, autósok...
- Nyoma veszett egy mohácsi nőnek,...
- Duplájára emelkedik jövőre a családi...
- A Pécsi Egyházmegyében a...
- Tömegkarambol miatt lezárták a Tüzér...
- Szabad a vásár: Baranyában is mindent...
- Másfél hónapig változik a pécsi IC-k...
- Pécsi nyomozók részvételével csaptak...

