Lovasi Andrásék beteg gyermekekért húznak futócipőt
2013. augusztus 03. szombat 16:47

A Bátor Táborban gyógyuló beteg gyerekeknek ajánlja fel a Kiscsillag zenekar az októberi Spar Budapest Maratonon lefutott kilométereit.
A Bátor Tábor Alapítvány jótékony sportközösségéhez, az Élménykülönítményhez csatlakozó Kiscsillag-tagok, Lovasi András, Leskovics Gábor, Ózdi Rezső és Mihalik Ábel célja, hogy 1 millió forintot gyűjtsenek a táborban gyógyuló daganatos és krónikus betegséggel küzdő gyermekek gyógyulásáért - közölte az alapítvány az MTI-vel.
A jótékony csapat tagjai közös segítségnyújtásra hívják barátaikat, hozzátartozóikat és munkatársaikat, hogy jelképes örökbefogadásra kínálják nekik a versenyeken és a felkészülések alatt megtett kilométereiket.
Az Élménykülönítmény ősszel két versenyre készül: az egyik a szeptemberi 28. Nike Budapest Nemzetközi Félmaraton, illetve októberben a 28. Spar Budapest Maraton. A jótékony futók már most csatlakozhatnak a Kiscsillaghoz és az Élménykülönítményhez az [email protected] email címen.
A Bátor Tábor ingyenes turnusaiban évente több mint 800 daganatos, cukorbeteg, hemofíliás és krónikus ízületi gyulladásban szenvedő gyerek vesz részt, 2001 óta több mint 5000 súlyos beteg lábadozhatott az élménytáborban.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már tényleg unalmas: újabb ködös,...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...
- Magyarországon is kimutatták az új...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...
- Vesztesekből győztesek lesznek a...
- Orbán Viktor: vége annak az...
- Kocsis Máté Mohácson: a választások...
- Döntött a Fidesz pécsi csoportja,...
- Adni és olvasni nagyon jó! Második...

