Lecsukták a mohácsi drognagyit: unokája jelenlétében árulta a kábítószert
2021. január 29. péntek 12:43

Otthonában, kiskorú unokája jelenlétében árult új pszichoaktív anyagot egy mohácsi nő.
A mohácsi nyomozók csütörtökön kezdeményezték a letartóztatását annak a 71 éves helyi nőnek, aki a megalapozott gyanú szerint új pszichoaktív anyaggal kereskedett Mohácson.
A rendőrök január 25-én este a lakásán fogták el a nőt, aki a gyanú szerint otthonában aznap több személynek adott pénzért cserébe kábítószergyanús zöld növényi anyagmaradványt.
A lakásán megtartott kutatás alkalmával is találtak a kábítószergyanús anyagból, amelyet lefoglaltak. Az igazságügyi vegyészszakértő megállapította, hogy a lefoglalt anyagok új pszichoaktív anyagnak minősülnek. A rendőrök a nőt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették.
Ellene kereskedéssel elkövetett új pszichoaktív anyaggal visszaélés miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság, továbbá kiskorú veszélyeztetése miatt is indítottak ellene büntetőeljárást, mivel a bűncselekményt kiskorú unokája jelenlétében követte el.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kamion gázolt el egy idős asszonyt...
- Ukránokból álló bűnbandát kapcsoltak...
- Juhász Dorka lett február legjobbja a...
- Durván terjed a sertéspestis...
- Csaknem három méterrel csökken a Duna...
- Kiderült, hány sasmadár lakja a...
- Orbán Viktor telefonon tárgyalt az...
- Ingyenes utazásra hívja a pécsieket a...
- Májusban ismét kétszámjegyű volt a...
- Már dolgozik a NAV az...

