Kukkantás a függöny mögé
2010. szeptember 14. kedd 19:00

Játszó-társak (a függöny mögött...) elnevezésű új sorozatával lepi meg a színházi világ szerelmeseit a Pécsi Kulturális Központ. A pécsi színházi élet egyik egyénisége, Herczeg Adrienn hívja vendégül, beszélgető társául Hámori Gabriellát (képünkön) szeptember 15-én, szerdán 20 órakor a Dominikánus Házban.
A színházi sorozat célja, hogy a közönség közelebbről, testközelből ismerhesse meg a színművészeket. Időről időre egy pécsi színész választ beszélgetnőpartnert egy nyilvános estre, a Dominikánus Ház tetőtermébe.
A szeptember 15-ei estre Herczeg Adrienn hívta vendégül Hámori Gabriellát. A két fiatal színművésszel az MTV Záróra műsorvezetője, Veiszer Alinda beszélget majd. Az este hangulatához a Pezsgőház és az Ősi pincészet borai és a GAZDA SAJT francia termékei járulnak hozzá. A zenét Dj. Bodoo adja.
Jegyek elővételben kaphatók a Pécsi Kulturális Központ Információs Irodáján (Széchenyi tér 1.)
Helyszín: Dominikánus Ház
Időpont: szeptember 15. (szerda), 20:00
Belépődíj: 1500 Ft
Takács Tímea – Fotó: index.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ismét negyven fokhoz közelít a...
- Pécsett mérték össze tudásukat az...
- Júniusban is olcsóbban tankolhattunk...
- Hatalmas tűz ütött ki Pécsett, a...
- Két pécsi drogdílerre is lecsaptak a...
- Pótlóbuszok járnak szombaton két...
- Méreggel akart végezni egy pécsi nő a...
- A Fidesz nem támogatja a baloldali...
- Rómába zarándokoltak a Pécsi...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...