Könyveket akart lopni az Adventi Vásárról, elfogták
2014. december 11. csütörtök 09:26
A pécsi rendőrök elfogtak, majd előállítottak egy 28 éves férfit, aki az Adventi Vásárról próbált meg könyveket eltulajdonítani.
A szolgálatukat teljesítő járőrök december 10-én, szerdán 3 óra körüli időben intézkedés alá vontak egy férfit, aki sietős léptekkel igyekezett a Széchenyi téren lévő Adventi Vásárt őrző biztonsági őr elől.
Az elvégzett adatgyűjtést követően a rendőrök megállapították, hogy Sz. Márk zalaegerszegi lakos a téren található egyik ponyvás könyvárusító pavilon ponyváját kivágta, majd onnan könyveket próbált meg eltulajdonítani.
A ruházat átvizsgáláskor a 28 éves férfi ruházatából a pavilonból származó apróbb használati tárgyak kerültek elő. Sz. Márkot a rendőrök előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták.
A férfi a terhére rótt cselekmény elkövetését elismerte, ellene lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatják a büntetőeljárást.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Csodás, napsütéses, meleg napunk lesz...
- A világon csak a Mecsekben...
- A magyar írásbelikkel kezdődnek...
- Gyalogos zarándoklatra hívja a...
- Késve indul Pécsre a fővárosból egy...
- Buszokat, teherautókat ellenőriznek a...
- Orbán Viktor: Magyarország nem enged...
- Ilyen volt az 1986-os május elseje...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Íme, az új Zsolnay-vezér: portréinterjú

