Konferencia: Fogyatékos Emberek a Munkaerőpiacon
2008. november 25. kedd 10:15
A Fogd a Kezem- és a Kerek Világ Alapítvány "Fogyatékos Emberek a Munkaerőpiacon" címmel konferenciát szervez csütörtök délelőtt 10 órai kezdettel a Szivárvány Gyermekházban.
A civil rendezvény keretében megvalósuló komplex programsorozat főbb eseményei között átadják „Az Év Esélyteremtő Munkahelye" díjat a régió leginkább társadalomtudatos kis-, közép- és nagyvállalkozójának.
Emellett bemutatkozik, valamint tagokat toboroz a "Munkaesély Munkaerő-piaci Szolgáltatók Szövetsége", továbbá a résztvevőknek lehetősége lesz kipróbálni a Kerek világ Alapítvány Ability Parkját is.
A program célja a fogyatékos-ügyi és munkaerő-piaci programokat működtető civil szervezetek és a munkáltatók közötti kapcsolatépítés előmozdítása, a meglévő kapcsolatok szorosabbra fűzése, a közös gondolkodási keretek megteremtése - fejtették ki a szervezők.
A konferencia részletes programját itt találja: KLIKK!
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ötödével csökkentek a panelárak
- Ez már igazi nyár, 33 fok is lehet...
- Tapolcán találkoztak a polgári körök
- Természetközeli élménypark vár...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...
- Dr. Kiss Endrét Lovagkereszttel...
- Elfüstölt egy mozdony, késnek a...
- Hegedűs, dobos a Virtuózok Klubjában
- Ismét szárnyra kaptak a Pécsi Sasok

