Késsel támadt rendőrre a 60. születésnapját ünneplő férfi
2015. április 15. szerda 11:14
A Pécsi Nyomozó Ügyészség nyomozást folytat egy baranyai férfi ellen hivatalos személy elleni erőszak és más bűncselekmények miatt - közölte dr. Varga-Koritár György főügyész. Úgy tudjuk, az eset Himesházán történt.
A férfi a 60. születésnapját ünnepelve súlyosan ittas állapotba került, majd az este folyamán egy kalapáccsal szétverte a szomszédos családi házhoz tartozó gázvezetékre szerelt nyomáscsökkentőt, melynek következtében a megsérült gázvezetékből gázömlés következett be.
A veszélyhelyzetet a későbbiekben a gázszolgáltató szakemberei elhárították.
A helyszínre érkező rendőrök a férfit megpróbálták előállítani, azonban ő egy késsel az intézkedő rendőrre támadt. Az eljáró rendőr kihátrált, a gyanúsított azonban a késsel tovább követte, míg végül a helyszínre érkező rendőröknek sikerült a támadót ártalmatlanítani.
A gyanúsítottat a Pécsi Járásbíróság előzetes letartóztatásba helyezte - közölte dr. Varga-Koritár György főügyész.
Forrás: Baranya Megyei Főügyészség
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lángra kaptak egy fémhulladéktelepen...
- Aki szereti a sört, annak a Pécsi...
- Kocsis Máté: lejárató kampány az...
- Készülhetnek a dunaszekcsői...
- Heves zivatarok veszélyére...
- Fiatal rablók terrorizálták a...
- Viharos széllel, esővel érkezik a...
- Napról napra csökken a Duna...
- Dísznövény kiállítást és vásárt...
- Tűz ütött ki Pécsett, egy kertvárosi...