Kályhacsővel, fejszével estek neki egy közterület-felügyelőnek
2021. április 20. kedd 12:57

A szigetvári rendőrök egy 45 éves férfit és egy 40 éves nőt hallgattak ki gyanúsítottként.
Hivatalos személy elleni erőszak miatt nyomoz a Szigetvári Rendőrkapitányság egy 45 éves férfi, valamint 40 éves párja ellen.
A gyanú szerint a közterület-felügyelő két társával azért kereste fel a házaspárt hétfőn 15 óra körül a szigetvári szőlőhegyen lévő otthonukban, mert egy hivatalos levelet szeretett volna részükre átadni.
A férfi és a nő az ingatlan udvarán szóváltásba keveredett a közterület-felügyelővel, majd őt a nő egy fejsze nyelével megütötte.
Ezután a két férfi dulakodni kezdett egymással, amely során a férfi egy kályhacsővel fejbe ütötte a hivatalos személyt.
A dulakodás közben az udvaron lévő három kutya közül az egyik megharapta a közterület-felügyelőt, valamint egyik társát is. Az eset során mindketten könnyebben megsérültek.
A helyszínre érkező rendőrök a házaspárt elfogták, majd előállították a rendőrkapitányságra. Gyanúsítotti kihallgatásukon tettüket beismerték.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Csípős hajnal, enyhe nappal: ez vár...
- Szakvezetéssel járhatjuk be a 100...
- Húsvét előtt: átfogó fogyasztóvédelmi...
- Háziorvosi rendelés felnőttek részére
- Levélben fakadt ki a Zsolnay család:...
- Valaki otthagyta a fogát az egyik...
- Karambol az 57-es főúton: mentőre is...
- Sivatagi por szűri a napsütést még...
- Tovább drágul a parkolás az Árkád...
- Tizenöt határsértőt kapcsoltak le a...

