Kábítószer-csempészeket fogott el a vámhatóság
2008. július 11. péntek 16:35
A VPOP közlése szerint csütörtökön egy kábítószer-csempészetre és -kereskedelemre szerveződött csoport irányítóját fogták el a pénzügyőrök; a csoport az elmúlt fél évben több mint 10 kilogramm marihuánát csempészett Magyarországra.
A többszörösen elítélt pécsi férfit egy kábítószerraktárként használt garázsnál fogták el vámnyomozók, ahol 15 millió forint értékben összesen 600 gramm kokaint foglaltak le. A férfit őrizetbe vették - olvasható a VPOP közleményében.
Mint írják, a VPOP a Ferihegyi repülőtéren is kábítószert foglalt le csütörtökön egy Brazíliából érkező magyar utastól, akinek poggyászából 81, kokaint tartalmazó kapszula került elő.
A hatóság a mintegy 30 gramm súlyú kábítószert lefoglalta és a férfi ellen kábítószerrel visszaélés miatt eljárást indított - áll a kommünikében.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Akinek elveszett a tajkártyája, most...
- Hármas karambol történt a 6-os főút...
- Régi fényében kapja vissza Pécs a...
- Juhász Dorka a Galatasaray...
- Minden 25 év alatti diáknak jár az...
- A MÁV vezére szerint kilendültek a...
- KSH: már 700 ezer felett jár a...
- Pünkösdkor hagyományosan cigánybúcsút...
- Tizenhárom éve ölték meg Bándy Katát...
- Mohácsi katekétát is kitüntetett a...