Jelzőtáblát döntött egy ittasan vezető fiatalember Komlón
2018. május 08. kedd 18:30

Az útpadkának hajtott, majd kidöntött egy jelzőtáblát egy ittasan autózó férfi Komlón.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2018. május 6-án 22 óra 25 perckor arról érkezett bejelentés, hogy Komlón, a körtvélyesi körforgalomnál egy autó oszlopnak ütközött.
A hajnali órákig tartó helyszínelés alkalmával a rendőrök megállapították, hogy a férfi személygépkocsijával egy kanyarban előbb a járdaszegélynek ütközött, majd kidöntött egy jelzőtáblát.
A 21 éves helyi férfival szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív jelzést mutatott, ezért a rendőrök előállították további mintavételre.
Május 7-én 9 óra 30 perckor Komlón, a Gesztenyési úton, 17 óra 30 perckor Komlón, a Kossuth téren, 19 óra 15 perckor pedig a 6-os számú főúton Mecseknádasd közelében kellett intézkedniük a rendőröknek három gépkocsivezetővel szemben azért, mert ittasság gyanúja merült fel náluk.
A négy gépkocsivezető ellen - vezetői engedélyük elvétele mellett - a Komlói Rendőrkapitányság járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Idegen férfi neszezésére ébredt egy...
- Horvátország leghosszabb hídján is...
- Egy héten át tartó rendőrségi razzia...
- Újjászületik a Nagyharsányi...
- Ezúttal Mohácson próbálják átverni az...
- Elérték a határt a horvátok, ősszel...
- Orbán Viktor: megszorítások helyett...
- Már javában érkeznek a tankönyvek az...
- Csaknem hetven fiatal zarándokolt...
- Október 15-ig kézbesíti a posta az...