Javítják a burkolatot a 6-oson az Árkádnál, dugók várhatók
2019. július 09. kedd 09:56

Burkolatjavítási munkákat végeznek Pécsett a 6-os főúton az Árkád bevásárlóközpont csomópontjának környezetében. A Magyar Közút Nonprofit Zrt. beruházásában zajló munkavégzés várhatóan csütörtökön és pénteken ideiglenes forgalomterelés mellett zajlik.
A főúton végzett marási és aszfaltozási munkálatok érintik a Szigetvár, illetve Siklós irányába haladó 2x2 forgalmi sávot, ezért a torlódások elkerülése érdekében a szakemberek várhatóan késő délután, este és éjszaka dolgoznak majd.
A munkálatok ideje alatt a közlekedők türelmét kéri a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Az autósoknak ajánlott még indulás előtt tájékozódniuk a korlátozáshoz, munkavégzéshez kapcsolódó aktuális forgalmi helyzetről a társaság Útinform szolgálatánál, a www.utinform.hu weboldalon.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A Mecsekről száguldott Pécs...
- Gyógyszertárba próbált meg betörni...
- Pécsett is megkóstolhatjuk...
- Boksz: Pezdány Edina abbahagyja
- Hatcsöcsű, Junoszty, Százéves: nagyon...
- Őszi stíluskalauz férfiaknak –...
- Frissen végzett rendőrök álltak...
- Szenzációt keltett Horthy Miklós...
- Európa legnagyobb műsorával készülnek...
- Két baranyai, kiváló tűzoltót is...