Hűsítő árak az ÁRKÁD Pécs Bevásárlóközpontban!
2011. július 15. péntek 12:05

Utolérhetetlen áresés az ÁRKÁD-ban.
A hőmérséklet emelkedik, az árak azonban csökkennek az ÁRKÁD Pécs Bevásárlóközpont számos üzletében. A bevásárlóközpont hűs falai között, üzleteinek többségében már elindultak a nyári akciók.
Ahogy emelkedik a hőmérséklet, úgy csökkennek a divatos ruhák árai. Közel két hónappal előbb kezdődtek meg azok a szezonális akciók, melyek révén most végre ismét ügyesen spórolhatnak.
Szinte valamennyi üzletben fele annyiért, sőt egyes helyeken 70%-kal olcsóbban lehet most megvenni a nyári ruhákat, cipőket, fürdőruhákat és kiegészítőket, mint egy héttel ezelőtt. A kirakatok hívogatók, az árak valóban csalogatók, emellett az akciós holmikra ugyanúgy van garancia, mint a teljes árasokra. Ez alól csak a hibák miatt engedményes áruk képeznek kivételt. S hogy mi mindent találnak a polcokon? Szinte minden üzletben ott virítanak a leárazott virágos ruhácskák, a funny T-shirt-ök, a változatosabbnál változatosabb szabású, különböző farmerek, strandruhák, ingruhák, tunikák, egyszóval: csak idő kérdése, hogy rábukkanjanak egy-egy szuper trendi holmira.
Az ÁRKÁD Bevásárlóközpont hűs falai közé érdemes tehát akár naponta betérni, hogy az újként kikerülő darabok között kedvükre válogathassanak. A vásárlás élményét az ÁRKÁD-ban nem csökkentheti sem a perzselő napsütés, sem a hirtelen ránk zúduló eső, s az árak sem szeszélyesek. Az elmúlt időszakban jó néhány boltban megújult és kedvelt, új márkák is költöztek az ÁRKÁD-ba, növelve ezzel a kínálat színvonalát.
Az óriási kedvezményeket tehát most sem érdemes kihagynia, térjen be az ÁRKÁD-ba, ahol most a szezon legjobb árait találja!
(X)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Brutális karambol miatt lezárták a...
- Egy újabb borult, felhős nap vár ránk...
- Húsvét előtt: átfogó fogyasztóvédelmi...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Megérkezett az ötszázadik új autóbusz...
- Új játszóhelyekkel gazdagodott a...
- Döglődik-e a bolognai rendszer?
- Eltűnnek a házak bejárata feletti...
- CPAC Hungary - Orbán Viktor: Brüsszel...
- Idős pécsi házaspár életét mentette...

