Hoppál Péter távozott, új elnöke van a pécsi Fidesznek
2026. május 12. kedd 08:04

Tisztújító ülést tartott hétfőn a Fidesz pécsi csoportja.
A párt pécsi elnöke eddig Hoppál Péter volt, távozását követően a tagság döntése értelmében Csizmadia Péter vezeti a továbbiakban a helyi szervezetet.
A Fidesz közgyűlési frakciójának vezetője Facebook-oldalán megköszönte a bizalmat, hozzátéve, hogy hamarosan további részletekkel jelentkezik.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Visszakapta az ellopott szivattyúját...
- Átvette a jelképeket a Pécsi...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Minden 25 év alatti diáknak jár az...
- Idén is lesznek magyar rendőrök az...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...

