Hat és fél milliós drogfogás Harkányban
2008. január 10. csütörtök 18:49
Mintegy két és fél kilogramm, összesen hat és fél millió forint feketepiaci értékű marihuánát foglalt le a rendőrség két családi házban Harkányban - közölte a baranyai rendőrség sajtóreferense az MTI-vel csütörtökön.
A rendőrség még szerdán tartott házkutatást a két ingatlanban, miután adatok merültek fel arra vonatkozóan, hogy az ott lakók drogterjesztéssel foglalkoznak - mondta el Takátsy Zoltán.
Beszámolt arról, hogy az egyik házban 120 gramm marihuánát, üres fecskendőket, míg a másikban 2,4 kilogramm marihuánát és kábítószer fogyasztásához, adagolásához és csomagolásához használatos eszközöket, továbbá egy engedély nélkül tartott gázfegyvert foglaltak le.
Hozzátette: az ügyben egy 28 és egy 25 éves helybéli férfi ellen indult eljárás. Előbbinek fogyasztásért és birtoklásért, míg a másik gyanúsítottnak, őrizetbe vétele mellett, terjesztésért kell majd felelnie a bíróság előtt.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lerobbant mozdony miatt buszozhatunk...
- Valóság lehet az álom: egy új klinika...
- Jubiláns papokat köszöntöttek a Pécsi...
- Még nincs vége a nyárnak: a héten...
- Tragédiával indul a hét: gázolt a...
- Huszonnyolc határsértőt tartóztattak...
- Újra kérhetik az azonos összegű...
- Árokba sodródott egy autó Baranyában,...
- Még mindig él a pécsi vásár mítosza,...
- Hatos lottó: óriási változás jön...